.

.

Се Прогласува Протеини Стил Гел

Се Прогласува Протеини Стил Гел

DEN 447.60
Достапност
Залиха

Максимална тело да се одржи било која стил, без flaking.Специјално формулиран за стручните стилисти.Штити сува, porous косата од оштетување за време.Масло-бесплатно, алкохол-слободни.Се прогласува Протеини Стил Гел штити, условите и дава максимум тело, додека стил.Масло-слободни и алкохол-бесплатно, овој гел е совршен за сува porous коса и помага во спречување на кршење.Се прогласува Протеини Стил Гел нема да остави start-up и нема да се шушка.Професионална формула создава професионални резултати секој пат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа