.

.

Божиќ Дрвени Мушка Венец со Бивол Plaid Tassels, Украсени со Елка Украс, Дрво Мушка Гарланд Венец за Божиќ Украси, Farmhouse Ѕид Виси Украси

Божиќ Дрвени Мушка Венец со Бивол Plaid Tassels, Украсени со Елка Украс, Дрво Мушка Гарланд Венец за Божиќ Украси,

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Ќе добиете : 1 парче на Божиќ дрво мушка гарланд во елка стил, шарени Божиќ дрво за тоа е прибл. 8 x 7.2 см/ 3 x 2.8 инчи, а вкупната должина е околу. 1 m/ 39 инчен, лесно за бесење и чување.Дизајн : Божиќ дрвени мушка венец со tassels, со користење на комбинација на црвени и зелени зрнца, со шарени Божиќ дрво декорации, комбинација од црвена и црна решетки tassels и лен tassels, повеќе Божиќ и farmhouse стил.Квалитет на материјалот : на Божиќ дрво мушка венец е направен од дрво и лен материјал; На мушка гарланд содржи црвени и зелени зрнца, се убави и светли, кој ќе биде истакнат на декорација.Божиќ атмосфера : нашите дрво мушка гарланд со tassel е полн со атмосфера, кој е важен реквизит за Божиќ декорација; Симпатична и реални елка форма, може да се обеси на каминот, ѕид или дрво, зголемување на празнична атмосфера.Празник подароци : тиква дрво мушка гарланд е добар-потрага по изглед; Па и со тоа може да се даде на семејството или пријатели како одмор подарок за вашите семејства и пријатели, трошење на одмор среќно со нив заедно.Добар изглед и селски : Шарени Божиќ дрво tassel мушка венец доаѓа со црвена и црна решетка tassels, exuding рустикален чувство на волја, која е во линија со фестивалот атмосфера, може да се примени во многу Божиќ партии за убава декорација.Широк апликации : Божиќ дрвени мушка венец украси може да се широко се применува за ѕид виси декорација, farmhouse слоевит фах декорација на маса декорација, или дури и фотографија реквизити.Шарени Божиќ дрво pendant со црвена и црна plaid tassels, убава и светла, нежна и око-фаќање, ќе биде нагласување на декорација.Карактеристики : Материјал : дрво и linen Total должина : околу. 1 m/ 39 inches Bead дијаметар : 16 mm Package вклучува : 1 x Божиќ дрвени монистра венец Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка на големината.Голтање и ликвидација на ризик, ве молиме, чувајте ги подалеку од мали деца.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа