.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

ја покажат на доброто женски,совршено се вклопува, должина беше одличен , многу елегантен.0" / 64cm; Ознака Бр.Исто така се идеални да се носат во празник,gymnastic,плажа,саем, коктел,вечерна забава,на сцената перформанси, матурска,свадба,фото реквизити или неформални секојдневно носење,Тоа е најдобар подарок за вашиот љубовник,вашата ќерка,внука,внука,вашиот пријател.Тече многу добро со секое движење.Шик труба бел долги ракави,се повлече на затворање, вградени во торзото, лабава во здолниште, света причест фалат фустани,Великодушно разгореа тело со ултра полн замав здолниште, кои може да се истакнува совршена форма и да се направи фустан се вклопуваат добро.Се сеќавам не може да Кајгана .0" / 91cm; Половината : 32.5" / 87cm; Должина : 54.5" / 77cm; Должина : 52.0" / 102cm; Половината : е 36,5" / 93cm; Должина : 55.Широк замав, високи должина,да ви даде доволно простор да се движат,pleated дизајн го прават поубав кога танцување,лабава одговара фустан,вечер партија коктел фустан, ретро фустан, фотографија и фото снимање облека,женска облека luouse фустан удобно и мека да се носат.0" / 140cm; Ракав : 26.Фокусирање на квалитетот на производот и корисничкото искуство е нашата примарна одговорност Носи фантазија Состојба : Нова Со Tags Package Вклучуваат : 1 PC Dres Material : Полиестер + Spandex Features : Долг Ракав, Цврст Боја, Pleated Крило, Кавга, Лабава Одговара, Pullover Gender : Жени,Жени,девојки,голема девојка,Јуниор,тинејџер,млади,возрасни,возрасни,Колеџ Студентите,средношколкаГолемина на ТабелатаОзнака Бр.0" / 130cm; Ракав : 23.Рака Мие Само.5" / 68cm; Пријателски Совети Ако детето е потежок или посилна, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи size Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.0" / 132cm; Ракав : 24.0" / 86cm; Половината : 30.5" / 67cm; Ознака Бр 3 XL : Градите : 42.0" / 66cm; Ознака Бр 2 XL : Градите : 40.5" / 128cm; Ракав : 23.0" / 69cm; Должина : 50.S : Градите : 32.Горната половина на фустанот се вклопува малку да прикаже елеганцијата и убавината на танц,погоден за сите танц љубовници.Изработен од Полиестер + Spandex.Максимална Температура 30℃ Конвенционалните Перење✉✉✉Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 hours Enjoy вашата шопинг, добредојдовте на нашата продавница следниот пат.5" / 82cm; Должина : 53.0" / 58cm; Ознака Бр.Великодушно Уникатен разгореа Тело со полн замав здолниште,скромни круг деколте,ангел крило pleated ракав,1 слој ултра полн замав фустан со износени имаат кавга детали splice,Покажува прекрасен модел кога вртење,лесно да се носат без напор стилски,тинејџерски јуниори туника круг партија cotume activewear униформи,долго макси атлетик тесни здолниште за танцување и twirling.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа