.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

5" / 72cm; Должина : 51.39 inch Washing совети : Препорачуваме Нежно рака мие.0" / 135cm; Ракав : 25.5" / 128cm; Ракав : 23.Великодушно Уникатен разгореа Тело со полн замав здолниште,скромни круг деколте,ангел крило pleated ракав,1 слој ултра полн замав фустан со износени имаат кавга детали splice,Покажува прекрасен модел кога вртење,лесно да се носат без напор стилски,тинејџерски јуниори туника круг партија cotume activewear униформи,долго макси атлетик тесни здолниште за танцување и twirling.Жените големина : XS,S, M, L, XL, 2 XL,3 XL.Се сеќавам не може да Кајгана .5" / 60см; Ознака Бр.ја покажат на доброто женски,совршено се вклопува, должина беше одличен , многу елегантен.Исто така се идеални да се носат во празник,gymnastic,плажа,саем, коктел,вечерна забава,на сцената перформанси, матурска,свадба,фото реквизити или неформални секојдневно носење,Тоа е најдобар подарок за вашиот љубовник,вашата ќерка,внука,внука,вашиот пријател.5" / 143cm; Ракав : 26.Горната половина на фустанот се вклопува малку да прикаже елеганцијата и убавината на танц,погоден за сите танц љубовници.Фокусирање на квалитетот на производот и корисничкото искуство е нашата примарна одговорност Носи фантазија Состојба : Нова Со Tags Package Вклучуваат : 1 PC Dres Material : Полиестер + Spandex Features : Долг Ракав, Цврст Боја, Pleated Крило, Кавга, Лабава Одговара, Pullover Gender : Жени,Жени,девојки,голема девојка,Јуниор,тинејџер,млади,возрасни,возрасни,Колеџ Студентите,средношколкаГолемина на ТабелатаОзнака Бр.0" / 64cm; Ознака Бр.XL : Градите : 38.Изработен од Полиестер + Spandex.5" / 77cm; Должина : 52.Широк замав, високи должина,да ви даде доволно простор да се движат,pleated дизајн го прават поубав кога танцување,лабава одговара фустан,вечер партија коктел фустан, ретро фустан, фотографија и фото снимање облека,женска облека luouse фустан удобно и мека да се носат.5" / 68cm; Пријателски Совети Ако детето е потежок или посилна, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи size Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.Ве молиме прочитајте ја големината детали внимателно и изберете соодветна големина.0" / 91cm; Половината : 32.0" / 96cm; Половината : 34.У : во Градите : 34.0" / 81cm; Половината : 28.5" / 108cm; Половината : 39.ова целосна должина кат прекрасен две тон фустан,погоден колку макси фустан,улица мода се облекуваат,се облекуваат colothes,модерни костим,ноќта на вештерките cosplay,божиќ танц носат,нова година на подарок,висок половината фустан,литургиски јавноста се поклони танц облечи балет dancewear praisewear,ретро фустан,датира,на вечера, на отворено,куќа носат или празник,народни носии,религиозни фестивали костими,црква и во конкуренцијата.Тече многу добро со секое движење.0" / 140cm; Ракав : 26.5" / 78cm; Половината : 27.Домот фалат танц фустани за жени,Возрасни жени е класичен стилски големи девојки Солидна flowy црква секојдневен лабава се вклопи во целата должина pleated одблесокот замав христијански танц облека бел ракав лирски ангел крило drapey pullover фустан praisewear обична памучна износени долго макси gown за балет танц партија литургиски,балет dancewear костим,лето плажа носат,мазна и мека рака чувство на допир,еластичен и удобен за носење,мека и високо-одделение еластична ткаенини како свиленкаста, како млеко,летање како мека бриз.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа