.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

5" / 108cm; Половината : 39.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.5" / 128cm; Ракав : 23.0" / 140cm; Ракав : 26.5" / 82cm; Должина : 53.5" / 87cm; Должина : 54.Горната половина на фустанот се вклопува малку да прикаже елеганцијата и убавината на танц,погоден за сите танц љубовници.5" / 78cm; Половината : 27.Жените големина : XS,S, M, L, XL, 2 XL,3 XL.Исто така се идеални да се носат во празник,gymnastic,плажа,саем, коктел,вечерна забава,на сцената перформанси, матурска,свадба,фото реквизити или неформални секојдневно носење,Тоа е најдобар подарок за вашиот љубовник,вашата ќерка,внука,внука,вашиот пријател.Домот фалат танц фустани за жени,Возрасни жени е класичен стилски големи девојки Солидна flowy црква секојдневен лабава се вклопи во целата должина pleated одблесокот замав христијански танц облека бел ракав лирски ангел крило drapey pullover фустан praisewear обична памучна износени долго макси gown за балет танц партија литургиски,балет dancewear костим,лето плажа носат,мазна и мека рака чувство на допир,еластичен и удобен за носење,мека и високо-одделение еластична ткаенини како свиленкаста, како млеко,летање како мека бриз.ова целосна должина кат прекрасен две тон фустан,погоден колку макси фустан,улица мода се облекуваат,се облекуваат colothes,модерни костим,ноќта на вештерките cosplay,божиќ танц носат,нова година на подарок,висок половината фустан,литургиски јавноста се поклони танц облечи балет dancewear praisewear,ретро фустан,датира,на вечера, на отворено,куќа носат или празник,народни носии,религиозни фестивали костими,црква и во конкуренцијата.У : во Градите : 34.0" / 137cm; Ракав : 26.5" / 77cm; Должина : 52.XL : Градите : 38.5" / 72cm; Должина : 51.0" / 64cm; Ознака Бр.Шик труба бел долги ракави,се повлече на затворање, вградени во торзото, лабава во здолниште, света причест фалат фустани,Великодушно разгореа тело со ултра полн замав здолниште, кои може да се истакнува совршена форма и да се направи фустан се вклопуваат добро.ја покажат на доброто женски,совршено се вклопува, должина беше одличен , многу елегантен.0" / 66cm; Ознака Бр 2 XL : Градите : 40.0" / 86cm; Половината : 30.5" / 68cm; Пријателски Совети Ако детето е потежок или посилна, ве молиме да се разгледа за да изберете поголема големина наместо да предложи size Please овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.0" / 132cm; Ракав : 24.39 inch Washing совети : Препорачуваме Нежно рака мие.S : Градите : 32.0" / 135cm; Ракав : 25.5" / 67cm; Ознака Бр 3 XL : Градите : 42.XS : Градите : 30.0" / 58cm; Ознака Бр.Великодушно Уникатен разгореа Тело со полн замав здолниште,скромни круг деколте,ангел крило pleated ракав,1 слој ултра полн замав фустан со износени имаат кавга детали splice,Покажува прекрасен модел кога вртење,лесно да се носат без напор стилски,тинејџерски јуниори туника круг партија cotume activewear униформи,долго макси атлетик тесни здолниште за танцување и twirling.Тече многу добро со секое движење.5" / 60см; Ознака Бр.0" / 96cm; Половината : 34.Се повлече На затворање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа