.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

XL : Градите : 38.0" / 58cm; Ознака Бр.5" / 77cm; Должина : 52.Исто така се идеални да се носат во празник,gymnastic,плажа,саем, коктел,вечерна забава,на сцената перформанси, матурска,свадба,фото реквизити или неформални секојдневно носење,Тоа е најдобар подарок за вашиот љубовник,вашата ќерка,внука,внука,вашиот пријател.0" / 132cm; Ракав : 24.5" / 60см; Ознака Бр.XS : Градите : 30.0" / 64cm; Ознака Бр.5" / 143cm; Ракав : 26.0" / 86cm; Половината : 30.ова целосна должина кат прекрасен две тон фустан,погоден колку макси фустан,улица мода се облекуваат,се облекуваат colothes,модерни костим,ноќта на вештерките cosplay,божиќ танц носат,нова година на подарок,висок половината фустан,литургиски јавноста се поклони танц облечи балет dancewear praisewear,ретро фустан,датира,на вечера, на отворено,куќа носат или празник,народни носии,религиозни фестивали костими,црква и во конкуренцијата.Тече многу добро со секое движење.Се повлече На затворање.0" / 66cm; Ознака Бр 2 XL : Градите : 40.5" / 87cm; Должина : 54.0" / 130cm; Ракав : 23.0" / 135cm; Ракав : 25.0" / 96cm; Половината : 34.Изработен од Полиестер + Spandex.5" / 108cm; Половината : 39.Добредојдовте на Нашиот Свет на IBAKOM.Домот фалат танц фустани за жени,Возрасни жени е класичен стилски големи девојки Солидна flowy црква секојдневен лабава се вклопи во целата должина pleated одблесокот замав христијански танц облека бел ракав лирски ангел крило drapey pullover фустан praisewear обична памучна износени долго макси gown за балет танц партија литургиски,балет dancewear костим,лето плажа носат,мазна и мека рака чувство на допир,еластичен и удобен за носење,мека и високо-одделение еластична ткаенини како свиленкаста, како млеко,летање како мека бриз.Рака Мие Само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа