.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

L : Градите : 36.0" / 135cm; Ракав : 25.0" / 66cm; Ознака Бр 2 XL : Градите : 40.5" / 128cm; Ракав : 23.0" / 86cm; Половината : 30.0" / 102cm; Половината : е 36,5" / 93cm; Должина : 55.0" / 81cm; Половината : 28.XL : Градите : 38.Широк замав, високи должина,да ви даде доволно простор да се движат,pleated дизајн го прават поубав кога танцување,лабава одговара фустан,вечер партија коктел фустан, ретро фустан, фотографија и фото снимање облека,женска облека luouse фустан удобно и мека да се носат.Ве молиме прочитајте ја големината детали внимателно и изберете соодветна големина.ова целосна должина кат прекрасен две тон фустан,погоден колку макси фустан,улица мода се облекуваат,се облекуваат colothes,модерни костим,ноќта на вештерките cosplay,божиќ танц носат,нова година на подарок,висок половината фустан,литургиски јавноста се поклони танц облечи балет dancewear praisewear,ретро фустан,датира,на вечера, на отворено,куќа носат или празник,народни носии,религиозни фестивали костими,црква и во конкуренцијата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа