.

.

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear Балет Gown

Женска Ангел Крило Поклони Литургиски Фалат Танц Облечи Лабава Се Вклопи Во Целата Должина Кавга Туника Макси Dancewear

DEN 246.00
Достапност
Залиха

Шик труба бел долги ракави,се повлече на затворање, вградени во торзото, лабава во здолниште, света причест фалат фустани,Великодушно разгореа тело со ултра полн замав здолниште, кои може да се истакнува совршена форма и да се направи фустан се вклопуваат добро.0" / 64cm; Ознака Бр.Жените големина : XS,S, M, L, XL, 2 XL,3 XL.XS : Градите : 30.0" / 140cm; Ракав : 26.ја покажат на доброто женски,совршено се вклопува, должина беше одличен , многу елегантен.0" / 135cm; Ракав : 25.Горната половина на фустанот се вклопува малку да прикаже елеганцијата и убавината на танц,погоден за сите танц љубовници.5" / 108cm; Половината : 39.5" / 67cm; Ознака Бр 3 XL : Градите : 42.5" / 128cm; Ракав : 23.0" / 58cm; Ознака Бр.0" / 132cm; Ракав : 24.Широк замав, високи должина,да ви даде доволно простор да се движат,pleated дизајн го прават поубав кога танцување,лабава одговара фустан,вечер партија коктел фустан, ретро фустан, фотографија и фото снимање облека,женска облека luouse фустан удобно и мека да се носат.0" / 96cm; Половината : 34.Ве молиме прочитајте ја големината детали внимателно и изберете соодветна големина.Рака Мие Само.Се сеќавам не може да Кајгана .0" / 130cm; Ракав : 23.ова целосна должина кат прекрасен две тон фустан,погоден колку макси фустан,улица мода се облекуваат,се облекуваат colothes,модерни костим,ноќта на вештерките cosplay,божиќ танц носат,нова година на подарок,висок половината фустан,литургиски јавноста се поклони танц облечи балет dancewear praisewear,ретро фустан,датира,на вечера, на отворено,куќа носат или празник,народни носии,религиозни фестивали костими,црква и во конкуренцијата.0" / 99cm; Должина : 56.Фокусирање на квалитетот на производот и корисничкото искуство е нашата примарна одговорност Носи фантазија Состојба : Нова Со Tags Package Вклучуваат : 1 PC Dres Material : Полиестер + Spandex Features : Долг Ракав, Цврст Боја, Pleated Крило, Кавга, Лабава Одговара, Pullover Gender : Жени,Жени,девојки,голема девојка,Јуниор,тинејџер,млади,возрасни,возрасни,Колеџ Студентите,средношколкаГолемина на ТабелатаОзнака Бр.0" / 66cm; Ознака Бр 2 XL : Градите : 40.Домот фалат танц фустани за жени,Возрасни жени е класичен стилски големи девојки Солидна flowy црква секојдневен лабава се вклопи во целата должина pleated одблесокот замав христијански танц облека бел ракав лирски ангел крило drapey pullover фустан praisewear обична памучна износени долго макси gown за балет танц партија литургиски,балет dancewear костим,лето плажа носат,мазна и мека рака чувство на допир,еластичен и удобен за носење,мека и високо-одделение еластична ткаенини како свиленкаста, како млеко,летање како мека бриз.Великодушно Уникатен разгореа Тело со полн замав здолниште,скромни круг деколте,ангел крило pleated ракав,1 слој ултра полн замав фустан со износени имаат кавга детали splice,Покажува прекрасен модел кога вртење,лесно да се носат без напор стилски,тинејџерски јуниори туника круг партија cotume activewear униформи,долго макси атлетик тесни здолниште за танцување и twirling.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа