.

.

NIUBILITIY Аспарагус Ќебе Фрли, Најдобриот Подарок за Семејни Пријатели, Лесни Мека Меки Девојка Момче Ќебе Одговараат за Софа Кревет, Кауч за Патување Кампување 80x60 Ќеб

NIUBILITIY Аспарагус Ќебе Фрли, Најдобриот Подарок за Семејни Пријатели, Лесни Мека Меки Девојка Момче Ќебе Одговараат

DEN 719.76
Достапност
Залиха

【Премиум Фланелен боксери Руно】 : Нашата Аспарагус високо квалитетни ќебиња се направени од 100% микрофибер материјал, оваа супер меки Аспарагус ќебе е за чувство на топла прегратка и топлина, љубов и ќебе е добар придружник за сите луѓе и одговараат за сите прилики.Со совршена тежина и дебелина, ти никогаш нема да се чувствувате премногу тешки или затнат, но се чувствуваат удобно кога ви треба да биде. 【4 Големини】 : Нашата Аспарагус ќебиња имаат 50"x40" Твин за дете, одговараат за патување, авион, за статистика; 60"x50" Твин за тинејџер, одговараат за тинејџерски во троседот, чаир, и кревет; 80"x60" Кралицата за возрасни, одговараат за возрасни во троседот; 120"x90" прекумерно за целото семејство, тоа е добар избор кога целото семејство се гледа TV на креветот или на троседот.Четири големини се исполнат вашите сите барања. 【Повод】 : Голема NIUBILITIY фрли да се задржи топло за читање, работа, гледа ТВ, чекалницата дреме или милување, активности на отворено како патување, кампување; исто така меки кревет ќебе за подобар сон.Нашите Asparagusblanket супер меки фланелен боксери ќебе е дизајниран за внимателен се грижат личен подарок за ќерка од тато и мама.Намерата на ова ќебе е не само да се донесе топлина, но, исто така, донесе насмевка, храброст и чувство на љубов. 【Лесно се Грижи】 : Нашата Аспарагус ќебиња е многу лесно да се грижи, бидејќи тоа е машина перат.Одржување на квалитетот на вашиот нов фрли со редовни мие.Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Не Железо И Употреба На Кајгана. 【100% Задоволство Гарантира】 : NIUBILITIY Аспарагус фрлиле ќебе ви овозможи искрена и кои се занимаваат со клиентите.Ако имате било какви прашања или очекувања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 12 часа. 100% Гаранција, Ние ќе рефундирање на вашите пари назад или да го замени вашето купување без прашања праша.Се надеваме дека ќе биде среќен со нас и служи добро.Големина : 80"x60" Ќебе за Возрасни | Боја : Аспарагус.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа