.

.

Некогаш-Прилично Жените V Деколте, Чипка Appliques Tulle Вечер Фустан 7544

Некогаш-Прилично Жените V Деколте, Чипка Appliques Tulle Вечер Фустан 7544

DEN 1271.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Големина може да се изврши мал, ве молиме цел еден големина до доколку не се сигурни.Патент затворање.Целосно наредени, поместена, ниска водат.Карактеристики : рашири еластична бенд, без ракави, види-преку, чипка applique, v деколте, а-линија, кат-должина, tulle, кат-должина, долго партија фустани, формално фустани за вечерна забава.Долго tulle v деколте, вечер фустан со чипка applique, оваа вечер фустан е елегантен и класичен.Совршена како вечерни фустани, деверуша фустани, свадба партија фустани, свадба гостин фустани, коктел фустани, формално фустани, матурски фустани, плажа фустани, летни фустани.Тоа е исто така погоден за полу-формални и сите други прилики.Некогаш-Доста ви дава стилски и прифатлива фустани со уникатен дизајн.Што заслужува оваа убава вечер фустан за речиси сите неформални или формални прилики, не се сеќавам само носат тоа за еднаш!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа