.

.

PETKIT Милениче Чешма Чистење Комплет, Мачка Чешма Четка PETKIT Милениче Чешма Чистење Комплет, Мачка Чешма Четка и Сунѓер

PETKIT Милениче Чешма Чистење Комплет, Мачка Чешма Четка PETKIT Милениче Чешма Чистење Комплет, Мачка Чешма Четка

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Лесен начин за чистење на вашето домашно милениче фонтана, ќе се обезбеди чиста вода за вашето куче или мачка.Вклучува 1 четка и 1 сунѓер, погодна за секој чистење случаи.Чистење држи вашиот фонтана работат без проблеми.Направени од високо-квалитетни пластични да се спречи rusting.Дупки и прстени на располагање на рачки.PETKIT Милениче Фонтана додаток.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа