.

.

Чудно Суштество Мачка Чешма Замена на Филтер, 8 Филтри Пак, Компатибилен со Повеќето Мачка Фонтана и домашно Милениче Чешма, активниот јаглен Филтер

Чудно Суштество Мачка Чешма Замена на Филтер, 8 Филтри Пак, Компатибилен со Повеќето Мачка Фонтана и домашно Милениче

DEN 599.76
Достапност
Залиха

8 филтри пакет.Замена на филтрите за Повеќето Круг Мачка Фонтани.Замена на филтер за секои 2 до 4 недели.Дијаметарот е околу 5 инчи.Чудно Суштество Мачка Чешма Филтер, 8 Филтри Пак, Компатибилен со Повеќето Мачка Фонтана и домашно Милениче Чешма ,активниот јаглен Филтер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа