.

.

muscccm Чешма Филтер Замена за Мачка и Куче, 8 Компјутери Милениче Автоматски Активиран Јаглерод Вода Цвет Фонтана Фармацевт Филтер со Активиран Јаглерод, Свежи Отстр?

muscccm Чешма Филтер Замена за Мачка и Куче, 8 Компјутери Милениче Автоматски Активиран Јаглерод Вода Цвет Фонтана

DEN 479.76
Достапност
Залиха

【Моќен филтер материјал】 Мачка чешма филтер користи двојно дејство на вода омекнување на јонска размена смола и активиран јаглерод за да се ефикасно филтер нечистотија.Професионални материјали може да се подобри филтрирање ефикасност. 【Совршен натпревар】мачка фонтана филтер памук е професионално дизајниран од страна на тим и е компатибилен со повеќето брендови на 54oz / 1.6 L мачка фонтани, со силна компатибилност (Забелешка : muscccm мачка фонтана вода филтер не се однесува на CATIT фонтани ). 【Трајност надгради повторно】 Со цел да се подобри во смисла на искуството, домашно милениче фонтана филтер има зголемена густина и издржливост, а со тоа намалување на бројот на Филтер замени. 【Се задржи водата работи свежи и чисти】 водата на филтерот за замена, подобрување на вкусот на водата, што ги прави вашите миленици пијте повеќе вода и да се избегне некои болести. 【Препораки】Да се спречи активни corbon прашина од вирусот,ве молиме да се впие филтер во вода за 2 минути и исплакнете ја темелно со млаз вода пред употреба.Според вашето домашно милениче пиење фреквенција и број на домашни миленици, користење на фонтаната, промена на филтер на секои 2-4 недели.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа