.

.

Чудно Суштество Мачка Чешма Филтер, Плоштад Замена на Филтрите за Кубен Фонтана, 8 Јаглерод Филтри Пакет

Чудно Суштество Мачка Чешма Филтер, Плоштад Замена на Филтрите за Кубен Фонтана, 8 Јаглерод Филтри Пакет

DEN 287.76
Достапност
Залиха

8 филтри пакет.Плоштад мачка фонтана филтер за повеќето мачка фонтана.Замена на филтрите за Чудо Суштество Нерѓосувачки Челик Врвот Кубни Мачка Фонтана.Замена на филтер за секои 2 до 4 недели.Чудно Суштество Кубни Мачка Чешма Филтер Од Нерѓосувачки Челик Врвот, 8 Јаглерод Филтри Пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа