.

.

Fantasytorey Мачка Чешма Замена на Филтрите за Нерѓосувачки Челик Миленичиња Вода Диспензерот и Шарени Кутре Фонтана за Пиење, 4 Пакети

Fantasytorey Мачка Чешма Замена на Филтрите за Нерѓосувачки Челик Миленичиња Вода Диспензерот и Шарени Кутре Фонтана

DEN 311.52
Достапност
Залиха

Замена Период-Замена на секои 3 до 4 недели за да се добие подобар квалитет на вода, главно во зависност од вода состојба и бројот на домашни миленици. 4-фаза циркулираат филтрација систем.Овој систем користи заменливи кружни филтер за прочистување на водата и отпадните отстранува нечистотијата и остатоците од храна, одржување на вода свеж и чист.Овие филтри се изработени од еколошки и не-токсични материјали да помогне да се осигура квалитетот на водата и да се обезбеди здрава и чиста вода за да се заштита здравјето на домашните миленици.Нашиот бренд мачка фонтана филтер обезбедува чиста, свежа вода за вашето домашно милениче, помага да се зголеми потрошувачката на вода и намалување на ризикот од инфекции на уринарниот тракт.Пред инсталацијата, ве молиме исплакнете резервни филтер темелно со ладна вода за да се отстрани прашина од јаглен.Пред употреба : ве молиме да темелно чистење на нови миленичиња вода диспензерот филтер во исплакнете со вода за да се отстрани вишокот и расфрлани прашина од јаглен.Промена на филтер редовно : препорачливо е да го замени за 2-4 недели за да се задржи водата чиста и свежа.

Параметрите на стоката

4 Packs :

Подобро ви се допаѓа