.

.

Comsmart Милениче Чешма Пумпа, Надградени Автоматско Исклучување Мачка Фонтана Пумпа Замена, Мачка Фонтана Вода Сад Внатре Замена Моторни д-р-DC160 за Пет Пиење Фонтана М

Comsmart Милениче Чешма Пумпа, Надградени Автоматско Исклучување Мачка Фонтана Пумпа Замена, Мачка Фонтана Вода

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Автоматско Исклучување : пумпата карактеристики со авто безбедност shutoff.Кога водата волумен е ниска, пумпа за вода ќе престане да работи за да се избегне сува процесот на согорување.Црвениот LED светло ќе ве потсетам на додавање на вода.Ултра Тивок : пумпата се дизајнирани со единствена моторни технологија, што го прави ултра тивок(подолу 40d B).Нека вашето домашно милениче уживаат во високиот квалитет на спиење.Монтажни и Лесен за Чистење : Двете надворешниот покривање и внатрешни делови на пумпата може да се расклопуваат.Тоа е лесно да се чисти.Исчистете ја пумпата на секои две недели да го продолжи животот на пумпата и да се обезбеди квалитетот на водата.Лесен за Инсталација : миленичиња чешма пумпа вклучува 6ft долго USB напојување со кабел и 4 силна вшмукување чаши.Лесно да се инсталира. (Адаптер не се вклучени).Широко Компатибилен : Модел : д-р-DC160. Компатибилен со 84oz/2.5 Л и 81oz/2.4 L милениче фонтана итн.Ве молиме проверете ја вашата оригинална пумпа за вода модел пред да го купите.Лесно да се замени и да ја инсталирате, Comsmart мачка фонтана пумпа е многу мала.Опремени со професионални четки за лесно чистење.Тоа е многу тивки за време на работата и нема да се наруши вашиот живот.Поддршка 84oz/2.5 Л и 81oz/2.4 L милениче фонтана итн.Имајте на ум.Потопна пумпа за тивко работење.Чиста пумпа на секои 2 недели да се продолжи животот на пумпа.Поради пречки за време на транспортот, во една или две пумпи се неизбежни.Ако примите оштетени пумпа во транзит, ве молиме контактирајте.Ние се добие замена или надомест на штета.Отстрани капакот на пумпата.Отстрани Impeller капа од страна на ноктот под усна.Отстрани Impeller.Чистење на делови со чистење комплет доаѓаат со.Лесно да се замени и да ја инсталирате, Comsmart мачка фонтана пумпа е многу мала.Опремени со професионални четки за лесно cleaning It е многу тивки за време на работата и нема да се наруши вашиот живот.Поддршка 84oz/2.5 Л и 81oz/2.4 L милениче фонтана итн.Note Submersible пумпа за тивко работење.Чиста пумпа на секои 2 недели да се продолжи животот на пумпа.Поради пречки за време на транспортот, во една или две пумпи се неизбежни.Ако примите оштетени пумпа во транзит, ве молиме контактирајте.Ние се добие замена или надомест на штета.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа