.

.

iPettie Милениче Фонтана Пумпа Замена и Hommii Мачка Фонтани | Адаптер Не се Вклучени | Пакување од 1

iPettie Милениче Фонтана Пумпа Замена и Hommii Мачка Фонтани | Адаптер Не се Вклучени | Пакување од 1

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Шепот Тивок Пумпа : супер тивок кога се работи во чешма, нечујни за вас и вашето домашно милениче.Издржливи Пумпа : Ова пумпа можат да работат до 20.000 часа, со цел создавање на чиста вода за вашето домашно милениче.Висок квалитет на Пумпи : CE сертификат на пумпа ви обезбедува со квалитет и безбедност на осигурување.Замена за Tritone, Fiumi и Hommii : Ова пумпа е специјално дизајниран за сите i Pettie чешми освен i Pettie НС Чешма, и сите Hommii чешми.Пакет Листата : пакетот вклучува 1 пумпа за вода без адаптер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа