.

.

Пионер Милениче Замена на Филтрите за Керамички & Нерѓосувачки Челик Фонтани, Raindrop Филтри

Пионер Милениче Замена на Филтрите за Керамички & Нерѓосувачки Челик Фонтани, Raindrop Филтри

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Држи вода свежа и чиста користење на гранулирана јаглерод.Доловува остатоци и се протега на животот на фонтаната.Секој филтер трае околу 1 месец.Задржи вашето домашно милениче е свежа вода и се чисти со Фонтаната на Филтерот за Замена, 4 пакет.Оваа фонтана филтер користи 3 слој филтрација систем и содржи висок квалитет на јаглен.Овој производ работи во керамички и нерѓосувачки челик фонтани за пиење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа