.

.

Комплет Flowmeter Digmesa

Комплет Flowmeter Digmesa

DEN 4944.00
Достапност
Залиха

Пакет Димензии : 8.35" (L) x 8.0" (W) x 7.0" (H).Пакет Тежина : 2.6 lbs.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Concordia Пијалаци Систем 98019 Комплет Flowmeter Digmesa.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Concordia Пијалаци Систем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа