.

.

ГЛАДИЈАТОР ФИТНЕС ОПРЕМА Glute Бендови за Жени, Не се Лизга Отпор Бендови Ткаенина. Glute Јамка Glute Бендови за Мажи. Плен Бендови Ткаенина Отпор Бендови Во Собата. Glute Бен?

ГЛАДИЈАТОР ФИТНЕС ОПРЕМА Glute Бендови за Жени, Не се Лизга Отпор Бендови Ткаенина. Glute Јамка Glute Бендови за

DEN 1605.60
Достапност
Залиха

Нема повеќе изговори.GLUTE БЕНДОВИ ЗА ЖЕНИТЕ. 15" x 3" широк, голем / крупните бенд за полесни отпор и 13" x 3 инчи, мали / средни бенд за поинтензивна отпор тренингот.ПЛЕН БЕНДОВИ ЗА НОЗЕ И ЗАДНИК : ОТПОР ЈАМКА БЕНДОВИ Совршен за користење во врска w/ вашиот омилен 21, 80, 90 ден програми кои го поправи вашиот опсесија!Јога, Пилатес, истегнување, кревање, хип thrusts, WOD, bodybuilding, Литургија бел, Фитнес Салата класи, дома вежбање.Гладијатор Фитнес Опрема нуди високо-квалитетни производи за мажи и жени кои се сериозни за обука и навлегува во форма.Нашата единствена водат технологија ќе го издржат дури и најпознатите експлозивни тренингот.GLUTE ЈАМКА ХИП БЕНДОВИ ЗА НОЗЕ И ЗАДНИК : Нашиот Дебел Тренингот бендови имаат grippy внатрешниот слој за да се задржи клеча бенд во место даваат удобно се вклопуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа