.

.

Генерички KAMFA Smart Подобрена Hoola Обрачот со Електронски Шалтер-Пондериран Hoola Обрачот, 16 Лесно Отстранливи Нодули со Тешки-Rubberized Топка за Поголема Тежина-Загуба., Роз?

Генерички KAMFA Smart Подобрена Hoola Обрачот со Електронски Шалтер-Пондериран Hoola Обрачот, 16 Лесно Отстранливи

DEN 696.00
Достапност
Залиха

Тоа нема да падне за време на вежбање, па почетници така можете да го користите.Се обрне внимание на гравитација топката за време на вежбање и да се избегне контакт со други луѓе или предмети.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Во изборот на материјали, нашите hula карики за возрасни губење на тежината, имаат висок квалитет на хард ABS пластика, која може ефикасно да се спречи опрема од стареење и да им помогне на продолжување на работниот век.Оваа hoola обрачот ви овозможува да ублажување на болка на долниот дел на грбот.Ние сигурно ќе ги реши вашите проблеми и ќе радосно да го замени или да го вратат вашата нарачка, Значи, побрзај и да се одржи вашата цел.Вие може да изгубите тежина 2-3 пати побрзо од нормалните Hoola обрачот, бидејќи на пондерираните Rubberized Топката.Ова со полно тело, вежби hoola обрачот може да се користи за да се вежба вашата половината, стомакот, задникот, и рацете.Нашите надградена верзија прилагодливи фитнес опрема може да се прилагоди како вие може да сакате, ако сте XL големина, тогаш треба да се комбинираат 2 hoola карики.Секое семејство може да го имаат, особено погоден за нашите мајки кои не работа, голема опрема за вежбање за да согорувате калории.Нашите Hoola обрачот е најдобро за вашата фитнес избор!Целото семејство може да уживаат во забавата на фитнес заедно со ова, но не се погодни за оние што се под 12 години.Тоа има ефект на масажа и нуди да се релаксираат на целото тело.Оваа hoola обрачот за возрасни губење на тежината не бара какво било корисникот вештини, за разлика од другите традиционални тренингот hula карики.Оваа hoola обрачот е innovatively дизајниран да се соберат и да се приспособат погодно околу вашиот хип во неколку минути. 16 Монтажни Nodules100% Квалитетот Assurance High-Квалитетна ABS Material Greater Стомак Маст Reduction Counter Пондерирана Hoola Hoop We се нуди круг Подобрување на Електронски Шалтер Пондерирана Hoola Обрачот со 16 лесно отстранливи нодули и Тешки-Rubberized Топка за поголема тежина на косата.На обрачот се вклопува лесно и сигурно ќе ви помогнат да согорувате телото масти брзо.Можете да го промените бројот на носечките блокови во губење на топката според вашиот носивоста и промена на вежба интензитет.МОНТАЖНИ ДИЗАЈН ПОНДЕРИРАНА HOOLA ОБРАЧОТ : Нашата пондерирана hula обрачот вклучува 16 лесно отстранливи нодули со 4-инчен пондерирана rubberized топката да ви даде повеќе влечење.Можете да пуштате видео записи/слушате музика/вршат и други активности, додека го користите.Можете да го прилагодите според вашиот половината.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : KAMFA smart Hula Обрачот е полесно да се користат и никогаш не паѓа надвор, во споредба со конвенционалните кружни hola карики.Ова не-паѓа smart пондерирана hula обрачот е идеален избор за почетници, како што не ќе падне или пад, која е најголемата грижа за почетници.Ако имате било какви сомнежи или проблеми со KAMFA smart hoola обрачот, само кликнете на "продавачот контакт" во вашата сметка за да допрат до нас.ФЛЕКСИБИЛНИ ВОЗЕН ФИТНЕС ОБРАЧОТ : Ова 360-степен ротирачки hoola обрачот може да ротирате флексибилно, што го прави бучава пониски и ротација стабилни, и масажа на половината на масти во сите правци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа