.

.

RACINESS 14 Пилатес Прстен Фитнес Круг за Тонирање Внатрешна & Надворешниот Бутовите, Вежбање Фитнес Прстен Слободен Тренинг Надвор

RACINESS 14 Пилатес Прстен Фитнес Круг за Тонирање Внатрешна & Надворешниот Бутовите, Вежбање Фитнес Прстен Слободен

DEN 707.76
Достапност
Залиха

????ЗДРАВ & ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Висока густина на силиконски подлога, потрајни од пена подлога.Ергономски дизајн, може да се апсорбираат пот на рацете, во остварувањето на процесот лесно против пролизгување. ????На ЅВОНЕЊЕ И ИЗГРАДБА на МУСКУЛИТЕ : Вежби кои може да се направи дома, користејќи отпорот на фитнес круг, може да биде одличен начин да работат на вашиот нога и рака на мускулите. ????НИКОГАШ НЕМА да ПОПУШТАТ ИЛИ ПАУЗА : се Направени од издржлив fiberglass со гума надворешниот ракав,и Анти-пропадна силикони се справува може да ви помогне да добиете подобро тренингот. ????ЛЕСЕН И ПРЕНОСЛИВ : во секое време, насекаде, само го земам и да си одат.Светлината и удобен пилатес прстен е вашиот најдобар избор за затворен и отворен простор. ????По-продажбата на услугата : За било која причина, можете да контактирате со нашата служба за корисници директно и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред Тренингот Опрема за да се загрее и истегнување на мускулите и да се спречи injuries Upper Тело Shaper да sculpt градите и back Forearm Exerciser за флексибилност во зглобовите и поцврст grip Arm Exerciser да се изгради biceps и triceps Stress Знаците за олеснување на тензија во уморни, напнати muscles Thigh Shaper да го тонот внатрешниот и надворешниот thighs Calf Носила да се ослободат стегање и ограничени movement Post Тренингот Опрема за да се излади се затегнати и болка musclespilates прстен магичен круг јога вежби бедрото тренингот опрема exerciser фитнес прстени thighmaster СИЛА, БАЛАНС И ФЛЕКСИБИЛНОСТ СО САМО ЕДНА ФИГУРА НА ОПРЕМА.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа