.

.

ПОРТАТА FITNESS® Пондерирана Hula Обрачот - Вежба Hula Карики за Возрасни за Губење на Тежината [3.1 lb] - Hoola Обрачот - 8 Сегмент Прстен со Мека Пена Баласт. Идеален за Согорувањ

ПОРТАТА FITNESS® Пондерирана Hula Обрачот - Вежба Hula Карики за Возрасни за Губење на Тежината [3.1 lb] - Hoola

DEN 839.28
Достапност
Залиха

✅ ГУБАТ телесната ТЕЖИНА И да СЕ ЗАБАВУВААТ - Се ви е здодевно на салата и сакаат да тренингот од удобноста на вашиот дом?Со нашите пондерирана Hula Обрачот можете да зачин на вашиот тренингот каде и да сте дома или надвор.Без никаков напор ги зајакнете стомачните мускули , колкови, задник и зајакнување на вашиот јадро!. ✅ СУПЕР ЛЕСЕН ЗА ПОДЕСУВАЊЕ & USE - се Соберат на hula обрачот со едноставно кршење на парчиња заедно.Нашиот нов и подобрен систем на заклучување значи hula обрачот останува заедно, и не го виткајте или пауза на повисоки брзини или товари.Тоа се вклопува во сите телесни типови како што може да се отстранат само 1 или 2 парчиња од обрачот да ја направи помала. ✅ МЕКА ПЕНА СООЧИ - Портата Фитнес Hula Обрачот е направен од висок квалитет на материјалите и е без мирис и издржливи.Тоа е покриен со меки и удобни пена соочи се, па можете да бидете болка-слободни.Ја одржува својата структура и ригидност, па после долго тренинг сесии. ✅ ВКЛУЧУВА ТОРБА и ОБУКА ПОСТЕР - ќе добиете пригоден носи торба за вашиот пондерирана hula обрачот и тоа, исто така, содржи обука постер со која може да се зачин до вашето вежбање. ✅ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - На ВРАТА ФИТНЕС ние веруваме во квалитетот на нашите производи.Ако не сте задоволни со нашиот производ, само нас контакт и ние ќе се најде задоволително решение веднаш - 100% Пари Гаранција за враќање.пондериран hula обрачот за вежбање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа