.

.

BRENDAZ DV Firewire IEEE 1394 Кабел Компатибилен со Канон GL2 видео камера FireWire 4-пински на 4-pin DV Кабел (6-Нозе)

BRENDAZ DV Firewire IEEE 1394 Кабел Компатибилен со Канон GL2 видео камера FireWire 4-пински на 4-pin DV Кабел

DEN 191.76
Достапност
Залиха

4-pin на 4-pin DV Кабел : Оваа специфична IEEE 1394 6 стапки Fire Wire 4-пински на 4-pin DV Кабел кабелот конектори на двете крајот, тоа е погоден за повеќето врски со компјутер или други уреди, како што се дигитални камери, мрежна прилог уреди за складирање, надворешни хард дискови, и печатари, кои ги користат оригиналните IEEE-1394a стандард, подобро познат како Fire Wire 400 продолжување кабел.PLUG AND PLAY ТЕХНОЛОГИЈА : машки 4 pin firewire кабел функција Plug-and-Play за пренос на податоци од JVC дигитални camcorders на вашиот лаптоп или друг аудио видео уред со четири-pin порта, исто така компатибилен со голем број на Fire Wire уреди.Ве молиме бидете сигурни дека друга единица поврзани со камерата исто така 4 pin Fire Wire кабел порта, (ве Молиме убаво провери).ГРЕШКА-БЕСПЛАТЕН ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ : Овој кабел има машки 4-pin кој ги поврзува дигитален видео кабел порта видео камера или Камерата на компјутер и тоа што поддржува пренос на податоци брзина до 400 Mb/s.Надворешниот и внатрешниот штитови обезбеди IEEE 1394 согласност, намалување на радио фрекфенција и електромагнетни пречки.ТРОЈНО ЗАШТИТЕНИТЕ ИЗВРТЕНИ ПАР : Ова 4 Pin мини dv кабел е наменета за доставување на податоци совршено помеѓу вашиот IEEE-1394a уреди, со тројно заштитените извртени пар изградба заштитени со здрав црн надворешниот јакна.Тоа овозможува екстремни-брзината на податоци-стапки на пренос преку извртени пар изградба и максимална брзина, без губење на податоци.Ќе добиете целосна корист од 400 Mbps пропусен опсег. 100% ???????????????????????????????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????????? : Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Искрено се надевам дека нашите производи може да ги задоволи вашите потреби и очекувања.Нашиот производ е добро направен и ќе пристигне во вашата страна безбедно.Ние се грижиме за само ставање надвор висок квалитет на производи кои ги задоволуваат вашите потреби.Ако имате било какви прашања во врска со оваа 4 pin оган wire кабел, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа специфична IEEE 1394 6 стапки Fire Wire 4-пински на 4-pin DV Кабел кабелот конектори на двете крајот, тоа е погоден за повеќето врски со компјутери или други уреди како што се дигитални камери, network-attached storage devices, надворешни хард дискови, и печатари, кои ги користат оригиналните IEEE-1394a стандард, подобро познат како Fire Wire 400 продолжување кабел.Ние нудиме две големини на нашата 4 Pin до 4 Pin кабел (6-Стапки) и (10-Стапки).ГРЕШКА-БЕСПЛАТНО БРЗ ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ(10-Нозе)без ГРЕШКИ БРЗ ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ.Овој кабел има машки 4-pin кој ги поврзува дигитален видео кабел порта видео камера или Камерата на компјутер и тоа што поддржува пренос на податоци брзина до 400 Mb/s.Надворешниот и внатрешниот штитови обезбеди IEEE 1394 согласност, намалување на радио фрекфенција и електромагнетни пречки.Без ГРЕШКИ префрлување на ПОДАТОЦИ преку украсениот-вирус олеснување и ПВЦ над-калапи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа