.

.

Цинк Polaroid 2x3ʺ Премиум Цинк Нула Фото Хартија 20-Pack - Компатибилен со Polaroid Snap/SnapTouch Инстант Печати Дигитални Камери & Polaroid Zip Мобилни Фото Печатач

Цинк Polaroid 2x3ʺ Премиум Цинк Нула Фото Хартија 20-Pack - Компатибилен со Polaroid Snap/SnapTouch Инстант Печати

DEN 456.00
Достапност
Залиха

Неверојатно Живописни Детали : Премиум квалитет фото хартија пресоздава секоја Боја и незаборавен момент со извонредна и брилијантен Детал, Секоја слика може да се пофали извонреден Боја интегритет кој е Совршен за Печатење паметен Телефон снимки или социјалните медиуми Фотографии.Земјата Пријателски Фотографии : Цинк хартија ја елиминира потребата за скапа филмска и непотребното касети, мастило, и тонери; Нула Ink Технологија е природен Печатење решение дека е Лесно да се вчита во Вашата Камера и Печатење во една помине.Спомени кои траат цел Живот : Цинк хартија се Третира со сјајни, заштитна полимер over Coat што е отпорен на Вода, отпорни на абење, дупка со Доказ, и суво на допир; Тие се специјално Направени за да бидат долготрајни и згаснат отпорни, дури и кога се изложени на светлина, топлина и влажност.Печати Цинк хартија, исто така, чини помалку отколку во било која друга инстант печати бренд, па можете да добиете повеќе отпечатоци по денар.Мулти Камера Компатибилност : Компатибилен со Polaroid Snap Инстант Печатење на Камерата, Polaroid Snap Допир Инстант Печати Дигиталната Камера, Polaroid ZIP Мобилни фото Печатач, и повеќе.Големина : 20 Pack | Стил : Цинк Хартија за Секој лист хартија е преполна со иновативни, inkless технологија од Цинк.Компатибилен со Polaroid Кадар, Кадар на Допир, Zip, и Нане камери и принтери, Цинк хартија е создаден така што секој може да имаат полесен и повеќе возбудлив време печатење.Тоа е причината зошто Цинк е оптималниот тип на печатење на хартија.Лесно да печатите фотографии, без потреба од мастило кертриџ потоа стил на вашата соба со твоите неверојатни фотографии со ставање на нив како налепници.Земете печатење фотографии за да на следното ниво со Цинк.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа