.

.

Fujifilm Широк Инстант Филм Близнак Pack X2 (40 Листови) + Камера и Ткаенина за Чистење на Леќите

Fujifilm Широк Инстант Филм Близнак Pack X2 (40 Листови) + Камера и Ткаенина за Чистење на Леќите

DEN 958.80
Достапност
Залиха

Се РАЗВИВА ВЕДНАШ - Притиснете на блендата, фаќање момент, и да се види на слика движете надвор и сликата се развие пред вашите очи!.HI-SPEED ISO 800 ФИЛМ - Со врвен жито квалитет, Инстант филм обезбедува живописни бои и природните тонови на кожата.ШИРОК ФОРМАТ - 10.6 x 8.4 cm (филм големина) - единствена супер-широк формат филм ви овозможува да ги собере повеќе во вашата рамка за да направите голема група снимки, јасно макро одблизу и далеку пејзажи.ЛЕСЕН-ЗА-ОПТОВАРУВАЊЕ КЕРТРИЏ - Секој кертриџ е дизајниран и етикетирани за лесен утовар и исполнет со 10 фотографии секој.МНОГУ СТАБИЛЕН - новиот емулзија настапува на температури толку ниско, како 5o C и како високо како 40o C.Боја : Широк.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа