.

.

AT&T CL2909 Corded Звучникот со caller ID/повик на чекање, Бела

AT&T CL2909 Corded Звучникот со caller ID/повик на чекање, Бела

DEN 924.72
Достапност
Залиха

Едноставно, corded ракување со Екранот бирате, Држете го исклучите, повторно бирање на Последниот број, Флеш, Приемник и Измамник контрола на јачина на звук.Телефонот работи, без НАИЗМЕНИЧНА струја.За ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Повикувачот да функционира, четири АА батерии (не се вклучени) се неопходни.Линија на моќта на владата. 14-број за брзо бирање.Табела - и на ѕид-mountable.Сигурен, corded операција ја елиминира барање за неоправдан cordless мобилен телефон, додека здрав изградба обезбедува долготрајни перформанси.Чист дизајн го прави лесен одговара на било кој шалтер или ѕид.Ви овозможува да го видите името, бројот, времето и датумот на дојдовни повици на прв поглед, дури и оние на повик на чекање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа