.

.

Corded Ретро Телефон, TelPal 80 е Класичен Телефон/Старата Мода Фиксни Телефонски/Жичен AntiqueTelephone за Home/Office/Хотел

Corded Ретро Телефон, TelPal 80 е Класичен Телефон/Старата Мода Фиксни Телефонски/Жичен AntiqueTelephone за Home/Office/Хотел

DEN 863.76
Достапност
Залиха

1980 година е Стил Бирање Телефонски број, Ретро старомодни класичен дизајн, домот изработка,одлична за домашни и канцелариски користат и за декорација.Измамник и Приемникот Контрола на Јачина на звук-Ова гроздобер телефон опремен со ѕвонењето ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот и приемникот контрола на јачина на звук на слушалка на единица, па можете да ги контролирате на ѕвонењето како подготвен.Едноставно им Помогнам на Копчето се Бира за Разлика од другите класичен ротари стил телефони, оваа corded фиксни телефони се опремени со едноставен и лесен, притисни на копчето со број бирање.Дигиталниот број копчињата се направени од високо квалитетна ABS кој е допир удобно,издржлив и лесен за читање.Plug and Play : Ниту надворешно напојување, без батерии, работејќи директно со постојната телефонска линија.Повторно бирање Функцијата Ова фиксни телефонски дизајниран со притисни dial надворешниот изглед доаѓа со redial копчето во центарот, кој ви овозможува да го повикате последниот биран број.Старомодните телефони изглед, но со модерната технологија.Идеален Giftt : Овој класичен старата мода десктоп телефон ако на одличен квалитет и доаѓа со еден убав пакет, тоа би можело да биде совршен подарок за вашите пријатели, семејство, родители, баби и дедовци или секој кој е заинтересиран во старите начини.Боја : Жолта.

Параметрите на стоката

Telecommunication socket:
RJ11C
Dialing mode:
Pulse and Tone
Dialing method:
push button dial
Approximate Dimensions:
135×105×210mm
Approximate Weight:
1.1KG
Package Includes:
1 x Yellow Push Dial Telephone :
1x Telephone Cord :
1x Handset Cord :
1x User Manual :

Подобро ви се допаѓа