.

.

AT&T EL52213 2-Телефон Проширување Cordless Телефон со Одговарање Систем и Екстра-големи позадинско осветлување на Копчињата

AT&T EL52213 2-Телефон Проширување Cordless Телефон со Одговарање Систем и Екстра-големи позадинско осветлување

DEN 516.00
Достапност
Залиха

Симулирани full-duplex handset звучникот : Уживајте звучникот дека може да остане во чекор со вашите повици.Зголемување на учеството дозволува на двете страни да се зборува и да се слуша-во исто време за разговори, кои се повеќе налик на живот.Екстра голем екран за лесна за гледање : Лесен-за-читање LCD на cordless handset.Висок контраст црн текст на бела позадина се обезбедува лесен-за-читање екранот за да ја видите Повикувач ID или преглед повик историја.На запалени тастатурата, исто така, овозможува лесно бирање во ниско-светлосни услови.Големи копчиња : Зголемена фонт и екстра-голема, позадинско осветлување на копчињата направи тастатурата лесно да ја користите Оваа функција е особено корисно за оние кои се со оштетен вид.Caller ID/повик waiting1—50 името и бројот за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот историја : мобилен Телефон го прикажува името, бројот, времето и датумот на дојдовни повици.Да се прошири до 5 мобилни телефони (користи 50003 додаток за мобилен телефон) до 5 мобилни телефони со користење на само еден џек, овој модел е идеален за вашиот зафатен дома или мала канцеларија (модел 50003 додаток за мобилен телефон се продава одделно).DECT 6.0 дигиталната технологија.Големина : 2 Мобилни Телефони | Стил : Да Се Прошири.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа