.

.

Spdoo Шарени Eyeliner Сет, Мат Течни Eyeliner, Светла Боја Eyeliners, 12 Бои Водоотпорен Високо Пигментирани Неонски Око Лагер Pen Set

Spdoo Шарени Eyeliner Сет, Мат Течни Eyeliner, Светла Боја Eyeliners, 12 Бои Водоотпорен Високо Пигментирани Неонски

DEN 407.76
Достапност
Залиха

????【12 ШАРЕНИ ТЕЧНИ EYELINERS】Неонски бои, идеален за сите видови на пригода, како што е ноќта на Вештерките, Божиќ, костим партија, козметички шоу, во живо на Шоуто, матурска вечер, танц Партија, свадба шминка, и секојдневна употреба. ????【ДОЛГОТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН】 долготрајни одржување, вода-тесни, светли шарени ефект.Сите бои се високо пигментирани да ги исполни вашите поставен шминка, и тоа може да трае најмалку 12 часа, така што нема потреба да се грижите за полетување шминка. ????【МАЛИ ДИМЕНЗИИ & PACKABLE】 Уникатно лесен и мала големина, која може да ви овозможи да изберете најмалку 5 бои во вашата чанта кога сте надвор партии.Покрај тоа, Со уникатен пакет, ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, bestie, семејства. ????【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ и БЕЗ ШТЕТА】 Лесно да се отстрани eyeliner со шминка смена масло брзо и чисти, и без штета за твојата око кожата, никогаш не се грижите за пигментацијата. ????【АПЛИКАЦИЈА СОВЕТИ】 ве Молиме не трепка очи веднаш по употребата, почекајте 2-3 минути за тоа да се исуши, а потоа сјајот може да се задржи на целиот ден, долго.Бои различни бои, идеален за Роденден, Козметички Шоу, во Живо на Шоуто, Матурска Вечер, Танц Партија, и Свадба шминка.Ефект Долготрајни Одржување, Вода-тесни, Металик Сјајот Пенливи Ефект.Уникатен пакет ќе биде совршен подарок за вашите пријатели, bestie, семејства.Совршен шминка Долго-носи искра eyeliner lavishes очи со неверојатен сјај и трепет.Уникатно лесни вода-исполнет текстура, тоа глајд модели на напор, а потоа се суши надолу непречено, заклучување во максимална искра со минимални последици, што ќе биде око-catcher во секоја прилика.Совети ве Молиме не трепка очи веднаш по употребата, почекајте 2-3 минути за тоа да се исуши, а потоа сјајот може да се задржи на целиот ден, долго.Тип : Шарени Течни Eyeliner.NET Тежина : 0.020 кг/pc.Боја : 12 бои може да се избере.Ефект : Лесно да се Носат, Долго-траен, Водоотпорен.Пакет Големина : L/13cm, W/3cm, H/3cm.Тип : Шарени Течни Eyeliner NET Тежина : 0.020 kg/pc Color : 12 бои може да choose Effect : Лесно да се Носат, Долго-траен, Waterproof Package Големина : L/13cm, W/3cm, H/3cm.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа