.

.

Beaded Eyeglass Синџир Очила За Сонце Држач За На Рака Eyewear Retainer Lanyard

Beaded Eyeglass Синџир Очила За Сонце Држач За На Рака Eyewear Retainer Lanyard

DEN 155.04
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пакет се вклучени 1 buc eyeglass синџир,целосна должина околу 27.18",Материјал : Метал,обложено боја,Ретро дизајн,модерен,ултра парична казна ultra light.Мода и шармантна наочари синџир со шарени монистра и воскресна ,се направи вашите очила необично.Идеални за украсување на вашиот читање очила, очила и очила за сонце Прилагодливи гума костец со позлатен сребрен калеми, Лесен за инсталација и отстранување, за лесен за употреба.Без разлика дали тоа е спортски, туристички, или партија, тоа е најдобар партнер на вашиот омилен очила.Тоа е дар да роднини ,пријатели или себе си.Отстрани гума совети,на синџир е може да се користи за лице маска носителот,избегне лицето маска недостасува или валкана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа