.

.

NEULRY Наочари Синџир, Мода Очила Носител на Лицето Маска Lanyard Синџир, Очила Синџир, Маска Носителот Синџир

NEULRY Наочари Синџир, Мода Очила Носител на Лицето Маска Lanyard Синџир, Очила Синџир, Маска Носителот Синџир

DEN 167.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Прилагодливи затворање.Рака Мие. ????ДИЗАЈН : Оваа деликатна наочари синџир/маска носителот помага да се задржи вашата маска чисти кога вие не сте го носи и секогаш во лесно стигнат до, или да се направи да изгледа дури и ладилникот со наочари на.На ланец вклучува два погодно clasps кој направи да се одржи вашата маска/наочари повеќе погодно (Лицето Маска Не Е Вклучен). ???? : Мулти Носат Стилови : синџирот не само што може да биде вашиот очила синџир или маска носител, ќе може да ја заврши во вашиот зглоб за да го направи модерно нараквица, или носат тоа како ѓердан!. ????ДАРОТ НА ЉУБОВТА : Доаѓа во една симпатична малку пакет подготвени за давање на подарок!Совршен инспиративни подароци за вашата љубов. ????ЧУВАЊЕ И НЕГА : Чувајте ги вашите ѓердани лежи рамно или виси права кога тие не се носи.Ова ќе го спречи синџирите од добивање заврзана и од непотребни нечистотија решавање во синџирот. ????ПО ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања со објектот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Елеганција : да се Изгради убав живот со твоите самоуверен став.Уникатност : Шоу уникатен стил со свој облекување смисла.Разновидност : Прегратка на разликата околу нашиот живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа