.

.

Sither Мода очила со Синџир Ѓердан за Жените Бисер Beaded очила за сонце Носителот Канапи Eyewear Retainer Читање Eyeglass Држач за на Рака Lanyards Девојки Стари лица Анти се Лизга на Од

Sither Мода очила со Синџир Ѓердан за Жените Бисер Beaded очила за сонце Носителот Канапи Eyewear Retainer Читање

DEN 381.12
Достапност
Залиха

✔ 【 Стилски и Практични 】Погоден за eyeglass носителот,читање очила,рецепт очила,очила за сонце.Синџир ќе ги задржи вашите очила од кои спаѓаат надвор и да се губи,заштита на вашата очила од гребење,направете го тоа лесно за стари лица да се носат, а вие не ќе мора да се стави во вашата глава и се плеткаш на вашата коса!. ✔ 【 Добар Квалитет 】Добро направени eyeglass синџир не е лесно да исчезнат,силикони против пролизгување тока не е лесно да се падне,тоа е силна и не е лесно да се скршени!. ✔ 【 Материјал 】 Силна легура пластика и силика гел против пролизгување тока,Должина : 27.95 во,Тежина : 5 g. ✔ 【 Подарок Картички 】 Совршен Подарок : Дајте му на вашиот сопствен прилично објекти,вашата сакана старешини,вашата сопруга,мајка,баба,тетка,вашите деца или соседи.Дај им на повеќето вид и убава грижа за Роденден,Божиќ,Годишнина,Денот на Вљубените!. ✔ 【Откриеме повеќе eyeglass синџир 】 Пребарување или Кликнете на сината Cathercing да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни голема eyeglass синџир и Накит !. ✿ЗА НАС✿ ♥ Ние Нудиме Убави Елегантен и Шарм Накит за Убава Елегантен и Шарм Дами ♥ ✿ШЛАГ НА ТОРТА НА ВАШИОТ ИЗГЛЕД✿ ♬накитот е многу необичен, кои можете да ги красат да било фустан или маица,исто така, погодна за различни прилики и стил,без разлика дали тоа е секојдневниот живот, за работа,за снимање, социјалните медиуми фотографии,одмор, тие може да помогне мода,слатки,едноставно,единствена,Кул,Класичен, Секојдневен стил♬ ♬совршен подарок за жена, девојка, ќерки, девојки, тинејџер, пријатели на Денот на Вљубените, Дипломирањето, birthday (Роденден), Божиќ, Велигден, Годишнина итн ,Класичен и елегантен дизајн ветува убава и удобно носење и жени од сите возрасти можат да уживаат во нив секој ден♬ ✿НАШАТА ИСКРЕНОСТ✿ Овие камења се внимателно рачно направена од странанашите работници, со убаво обликувани и добар квалитет, кои се направени на еколошки легури, деликатна и светлина-тежина, многу удобно и здравјето да носат.Ви благодарам многу! ✿ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ✿ 1.Производите со квалитетот на прашања поврзани може да се врати за враќање на парите или замена од страна на ни се јавите во рок од 3 дена од добивањето на вашите предмети. 2. Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена. 3. Сите вратени предмети мора да биде во бренд-нова состојба, неискористени и со оригиналната етикета. 4.Контактирајте со нас:Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. ✿ОДРЖУВАЊЕ✿ 1.Ве молиме обидете се да не нека додаток со вода и алкално алкохол и други сода течности. 2.Ве молиме бидете сигурни да се земе исклучите додатокот пред да одите во кревет во текот на ноќта, ве молиме да се стави додаток во затворен пакет.Нашата визија е обезбедување на убава накит за секоја дами! ♬НАДЕВАМ ДЕКА ВИ СЕ ДОПАЃА МОЈАТА ПРОДАВНИЦА♬ .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа