.

.

2 Парчиња Eyeglass Синџир Eyewear Retainer Прилагодливи Eyeglass Ѓердан Жените Подароци, A-Злато & Сребрена Монистра

2 Парчиња Eyeglass Синџир Eyewear Retainer Прилагодливи Eyeglass Ѓердан Жените Подароци, A-Злато & Сребрена Монистра

DEN 191.76
Достапност
Залиха

【Убава и внимателен Подарок】На eyeglass синџир носител е еден вид на подарок полн со срцето.Тоа е многу погодна да се испрати на роднини, пријатели и колеги, Особено луѓето кои носат eyeglasss или маска за долго време.Па тие се многу удобно божиќ подароци за жените и тинејџерски девојки. 【Мулти-цел】лицето eyeglass lanyards може да се користи како eyeglass синџири (вклучувајќи очила за сонце, генерален очила), ma1sk синџири, метални украсни ѓердани или маска носители околу вратот на жените и така натаму.Погоден за различни прилики : на студентите назад на училиште, шопинг, сали, работа или на преземање на прошетка низ соседството, ет. 【Лесен за Користење : 】Поправи брави на двата краја на lanyard за лице eyeglass на eyeglass јаже, а потоа го носат на вратот.Кога не сакате да носат очила или маска, можете да се откажам од нив директно околу вашиот врат, така што нема потреба да се најде простор за складирање на нив, што исто така може да спречи загуба. 【Моден Изглед】, Без разлика што на животната средина, ние може да се истрае во извршување на убавина.Лицето eyeglass синџир изгледа едноставни и стилски.Во исто време, ова лице eyeglass ѓердан, исто така може да биде мал разубавувањето и во нашата секојдневна употреба и може да одговара на било какви очила, eyeglasss и облека. 【Сигурен Квалитет】На eyeglass синџири и канапи за жените се изработени од легури, кои се силни и светлина, и нема да предизвика оштетување на кожата.Дали сте подготвени за совршено решение за да им помогне одржите вашиот eyeglass чисти кога вие не сте го носи и секогаш во лесно се постигне?.Нема повеќе кутии вашите неискористени eyeglass во вашиот џеб или ташна, користете го овој синџир наместо да се откажам вашиот eyeglass hands-free и се на дофат околу вашиот врат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа