.

.

POYDORA Eyeglass Синџири Со Pendant за Жените Очила за Читање Очила Канапи Очила Држач за на Рака Lanyards Eyewear Retainer (Црно-мун)

POYDORA Eyeglass Синџири Со Pendant за Жените Очила за Читање Очила Канапи Очила Држач за на Рака Lanyards Eyewear

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Материјал : eyeglass синџир е направен од висок квалитет на алуминиум и нозе се изработени од силика гел,electroplating, очила стапнал во опашката на движење за да се спречи лизгање очила.Eyeglass Синџири имаат специјално дизајнирани Прилагодливи Универзална Конектори кои одговараат на повеќето очила рамки & оружје.Од тесна за да широк, Анти-Лизга циклуси ќе безбедно и удобно се одржи на вашите очила.Работи со рецепт очила, очила за сонце, читање очила, заштитни очила, и повеќе.Моден eyeglass синџир големина : Вкупна должина : 75см/29 инчи.Pendant синџир должина : 2.4 инч.Оваа eyeglass е добар подарок за Денот на Мајката,Денот на Вљубените,Годишнина,Роденден или за Секоја девојка која што сакаше.Ние сме посветени на 90 Дена Задоволство Ја или Гаранција за Парите Назад.Ве молиме бидете сигурни да го добие,Пакет се вклучени : 1 buc eyeglass синџир.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа