.

.

ДЕКЕР Шарени Мушка Жените eyeglass синџир eyewear retainer Маска Носителот Читање стакло Ѓердан Lanyard (Виножито Монистра), 30.7 инчен (78 см)

ДЕКЕР Шарени Мушка Жените eyeglass синџир eyewear retainer Маска Носителот Читање стакло Ѓердан Lanyard (Виножито

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Функција : Ова се Жените eyeglass синџир е Евтини Осигурување за вашите Скапи очила за сонце.Вие не сакаат да се откажат вашиот стотици долари очила.И оваа очила носителот може да се користи за да одговараат на вашите капи, очила за сонце и други облека за да го дополни вашиот стил.Исто така, овој производ може да се користи како Лицето Маска Носителот синџир или Lanyards рака.Чувајте ги вашите FM на дофат на сите времиња.Што ПОВЕЌЕ, овој производ може да се користи како Белегзија.Материјали : Ова се Жените Наочари Синџир е направен од стакло монистра и Полиран школки.И јадрото е силна beading жица, тие се слаби, но не ќе се скрши лесно.Тие се Трајни и Применливи.Големина : должината на ова Лежиште Синџир читање очила Носител е за 30.7 инчен (78 см).Добро должина за да виси вашите очила или маска околу neck.By на патот, тоа е спакувани во еден убав подарок кутија, како на последната слика го покажува.Оваа очила retainer е Совршен подарок избор.Едноставен за Инсталација и Отстранување : Ова очила рака е Лесно да се инсталира.Меки силиконски материјал циклуси, тоа ќе не нула ќе очила.Пренослив и тоа се вклопува многу различни видови и брендови на eyewear.Ние нудиме 100% задоволство гаранција на клиентите.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви ги даде на целосна наплата.Купи со доверба сега.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Осигурување за вашите Скапи очила за сонце.Вие не сакате да drap вашиот стотици долари очила причините за изборот на нашите производи се : 1.Функција : Ова се Жените eyeglass синџир е Осигурување за вашите Скапи очила за сонце.Вие не сакате да drap вашиот стотици долари очила.Исто така, овој производ може да се користи како Лицето Маска Носителот синџир или Lanyards рака.Што ПОВЕЌЕ, овој производ може да се користи како Белегзија. 2.Добри карактеристики ви донесе convenience.By со користење на овој женски очила носителот, вие само може да се откажам вашите очила и маска околу вратот кога не е во употреба.Се спречи загуба и soiling.Боја Опции : Шарени монистра Ние нудиме 100percent задоволство на клиентите.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе ви ги даде на целосна наплата.Купи со доверба сега.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа