.

.

6 Парчиња очила за сонце Синџир Врвка на Држачот за Жените Црна Акрилна Beaded Eyeglass Синџир Lanyards со Клипови Околу Вратот

6 Парчиња очила за сонце Синџир Врвка на Држачот за Жените Црна Акрилна Beaded Eyeglass Синџир Lanyards со Клипови

DEN 383.28
Достапност
Залиха

❤Нема да Изгуби Маски Било Повеќе!❤ : Еден пакет вклучува 6 компјутери маска синџир со различен дизајн, ова е совршено lanyard за сите на различни маски за лице.Постојат Arcylic буци маска синџир, beaded синџир, и змија синџир.Нема потреба да се работи на тоа во ташна, висат од едно уво, или го тоа.Не грижете се за да ја изгуби својата маски или очила, тоа само почива удобно околу вратот и оди добро со било облека. ❤Лесни & Погодно❤ : Направен од arcylic и алуминиумски, не се наштети на вашата кожа.Овие маска синџир носители се толку лесни тенка дека не се чувствуваат како да се на тоа.толку удобно да се носат во текот на целиот ден.Нема повеќе поставување маски долу на валкани површини или заборавање на тоа, што го прави полесно за луѓето да не заборавиме нивно кога оставајќи ги своите канцеларија или надвор од продавници. ❤Синџир Големина❤ : Должина : 28.3 инчи/72cm, секој дел може да се употребуваат многу пати.Големината на маска синџир е прилагодлив од страна на hummer затворач кој е погоден за секого да го користи.На hummer ноктот клип одговара на сите мои маска циклуси.Тоа, исто така, не се фатени во долга коса. ❤Симпатична & Разноврсна❤ : Можете да ги користите овие синџири маски за лице и за наочари со приврзаност и двата работат добро.Тоа е совршен за да се даде како уникатен подарок за вашето семејство, деца, колеги, наставници, ученици, медицински сестри, лекари, и слично на.Тоа може да се користи во различни прилики, како на пример, учениците се врати на училиште, шопинг, излети, одмор и работа.Ќе добиете пофалби од нив цело време. ❤По Продажба на Услуги❤ : Ако не сте satisfiend со оваа маска носителот синџир со било која причина, ве молиме вратете го за целосна наплата според нашиот 30-дневниот гаранција за парите назад. 17 KM е бренд кој е отстапување за мода накит дизајн, имаме првиот-класа дизајн на тимот и фабриката за да бидете сигурни дека квалитетот на производот строго.Ние 17 KM имаат многу производи, како што се обетки, ѓердани, anklets, гривни за жените и мажите, и сите видови на jewelries.Нашиот Став : Услуга и Квалитет.Секој пакет ќе биде двојно проверени и рака-избраниот пред пакување и превозот на нашите клиенти.Нашите цели : Ние се надеваме дека нашите клиенти имаат добар шопинг искуство од изборот на 17 KM.Количина : 6 КОМПЈУТЕРИ различни маска синџир носители +12 компјутери слободни екстра гумени прстени.Материјал : Висок квалитет на алуминиум, arcylic.Боја : Златна, црна, кафеава.Тип : буци маска синџир сет.Должина : 28.3 инчи/72cm.Пол : Жените & Девојки И Деца & Возрасните.Дизајн : Paperclip, Beaded, Кубанската, Змија, Бисер.Повод : Референци, патува, училиште, излети, одмор и работа.Количина : 6 КОМПЈУТЕРИ различни маска синџир носители +12 компјутери слободни екстра гума rings Material : Висок квалитет на алуминиум, arcylic Color : Злато, црна, brown Type : буци маска синџир set Length : 28.3 инчи/72cm Gender : Жените & Девојки и Деца & Adults Design : Paperclip, Beaded, Кубанската, Змија, Pearl Occasion : Референци, патува, училиште, излети, одмор и работа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа