.

.

Eyeglass Синџир - Kalevel Нерѓосувачки Челик Очила Со Рака Eyeglass Рака Носителот

Eyeglass Синџир - Kalevel Нерѓосувачки Челик Очила Со Рака Eyeglass Рака Носителот

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Eyeglass Синџир-Боја : злато,сребро. / Eyeglass синџир гума крајот циклуси Боја : Црна, Јасно Бела (овие две бои ќе бидат спакувани заедно со синџир).Мултифункционален Дизајн : Можете да го користите како eyeglass рака или ѓердан со отстранување или додавање на гума etal завршува. 100% сосема нов и висок квалитет на eyeglass носителот ѓердан рака нерѓосувачки челик eyeglass рака eyeglass синџир држачот за жени, мажи, девојки и момчиња.Деликатна унисекс дизајн eyeglass синџири и глас за жените и мажите, многу едноставна и разбраното луксуз.Прилагодливи eyeglass носителот гума завршува со метални калеми. (Едноставно се движат сребро извиткани метал парче така што ќе се одржи блиска до увото жици од вашите очила. ).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вредност Пакет : Оваа ставка вклучува дел од eyeglass синџир, еден пар на Црна гума циклус завршува и еден пар на Црна круг храмот совети (Бонус).Достапни Бои : очила за сонце синџири се достапни во 3 бои, вклучувајќи Злато, Розово Злато и Сребро. (Ве молиме изберете ја вашата омилена боја).Материјал : Направен од премија од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа, тешко да исчезнат и да се сврти црно; и, исто така, не метежот во косата. 100% сосема нов и висок квалитет очила синџир рака е многу здрав, едноставни и стилски, совршен за жени и девојки.Должина : 27.6 во, погодни за повеќето очила, како што се очила за сонце, читање очила, и повеќе.Гума Метал Завршува : "очила со вратот синџир со прилагодливи циклус завршува е лесно и исклучување. (Едноставно се движи извиткани парче метал).На очила во слики не се вклучени.Ве молиме користете мека и сува ткаенина за да ги избрише исклучување, пот и нечистотија од eyeglass синџир. 1 * Kalevel Наочари Синџир Носителот Нерѓосувачки Челик Очила Рака (Злато/ Розово Злато/ Сребрена). 1 Пар * Kalevel Гума Метал Циклус Завршува Црна (Бонус). 1 Пар * Kalevel Силикони Наочари Храмот Совети Ракав Retainer (Црн)(Бонус).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа