.

.

Eyeglass Синџир за Жените - Beaded 32 Бои Злато Клип - Очила Синџир - Eyeglass Рака - Eyewear Retainer - очила со Lanyard

Eyeglass Синџир за Жените - Beaded 32 Бои Злато Клип - Очила Синџир - Eyeglass Рака - Eyewear Retainer - очила

DEN 287.52
Достапност
Залиха

EYEGLASS КЛИПОВИ имаат поместена внесува која ќе остане да се стави на вашиот очила без да остават трага.EYEGLASS НОСИТЕЛОТ карактеристики убава мешавина на 32 различни обоени 2mm семе мониста.EYEGLASS ЃЕРДАН мушка влакно мерки 27".Вкупната должина на производот, вклучувајќи eyeglass клипови, е 29.5".ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ EYEWEAR значи никогаш да не се изгуби или misplace вашите очила или очила за сонце повторно.ATLanyards е мал семеен бизнис, кој е помагање на луѓето да ги пратите на нивните очила за над 10 години.Ние дизајн и рака се направи на сите наши производи во САД.Оваа 32 бои eyeglass носител е одличен начин да се задржи вашите очила или сонцето очила блиску на дофат на раката.Должината на beaded влакно дел на овој eyeglass носител е приближно 27".Целокупната мерење на оваа eyeglass носителот, вклучувајќи го и eyeglass клипови, мерки околу 29".На eyeglass клипови вклучени во ова eyeglass носителот се неверојатно решение за чување на вашите очила безбеден.На клипови имаат јасна мека слој на пластика во внатрешноста која им помага не само да се одржи тесни на вашиот очила од која било големина, но, исто така уверува дека клипови не ќе остави трага врз вашето очила рамки.На клипови мерка 3/4" долго; дното на клипот е 1/4" широк и на врвот е 3/8" широк и се изработени од сребро позлатен челик.На лесен дизајн го прави овој идеален за удобно секојдневна употреба. (*Ве молиме имајте во предвид пара и очила прикажани во производот фотографии се вклучени за големината споредба цели или за учебни цели и не се вклучени во купување на овој објект.*).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа