.

.

Eyeglass Рака Носителите - Премија ЕКО Кожа на Очи од Стакло String Рака - Eyeglass Синџир за Жените и за Мажите - Око Стакло Додаток Синџир Околу Вратот - 4 Кабли (Црна)

Eyeglass Рака Носителите - Премија ЕКО Кожа на Очи од Стакло String Рака - Eyeglass Синџир за Жените и за Мажите

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Засилен Против Пролизгување Клип Јамка - Нашите домот eyeglass синџир ќе ги задржи вашите очила lanyard во место, без оглед на она што го правите.Ова око стакло string рака метален клип ви овозможува да се одржи вашите очила во циклуси силно.Многу Силна Кабли - Нема повеќе изгребани-up леќи само затоа што свиткана да ги собереш нешто или да се врзат чевлите.Ова стакло мозок е доволно силен да се задржи вашата eyeglass држач за на рака околу вашиот врат.Премиум Еко Кожа - Направени од врвен квалитет СТП кожа материјал, ова наочари држач за на рака ќе обезбеди стилски функционалност, за разлика од другите eyeglass кабелот.Совршен избор на eyeglass носителот ѓердан за возрасни и деца.Погоден за Сите Очила - Од мали до големи размери, овој eyeglass синџир за мажи за на рака се обезбеди универзален компатибилност за да ги собере оптички рамки, измамници & очила за сонце.Бонуси - Нашите eyeglass lanyards за човекот дојде со четири дополнителни парови на силиконски циклуси и стилски црна ткаенина за чистење.Можете да ги купите нашите читање стакло рака и се убедени дека тоа е топ-квалитет на производот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа