.

.

Коста Del Mar Најлон Чувар Кабелот

Коста Del Mar Најлон Чувар Кабелот

DEN 280.80
Достапност
Залиха

Направен во САД.КОСТА ЧУВАР : Коста Чувар е upcycled памук чувар со прилагодливи мушка и Коста ткаени етикета.Од крај до крај, Коста Чувар мерки 20".Коста Чувар е компатибилен со сите Коста очила за сонце.ПОСЕТА НА КОСТА БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Коста логото погоре за да ја видите целата Коста очила за сонце и други додатоци асортиман.Коста Чувар.Мека, прилагодена крпа retainer со прилагодливи мушка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа