.

.

На mattie сребрен тон метал Селтик се вртат џемпер клип затворач

На mattie сребрен тон метал Селтик се вртат џемпер клип затворач

DEN 360.00
Достапност
Залиха

На mattie сребрен тон метал Селтик се вртат џемпер клип затворач.На затворач пред се околу 2", во должина и за околу 3/4" висока.Една кука ви овозможува да го отворите и затворите вашиот coverups со леснотија, додека џемпер клипови на грбот ви овозможува мобилност на клип на она што ви се допаѓа.Ви Благодариме, Benita.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа