.

.

33,000 ft на Жените Работи Вест Руно Наредени Zip До Windproof Лесни Softshell Елеци Outerwear за Голф, Пешачење Спортски

33,000 ft на Жените Работи Вест Руно Наредени Zip До Windproof Лесни Softshell Елеци Outerwear за Голф, Пешачење

DEN 839.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 96% Полиестер, 4% Spandex; Надеж : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Лесно Нега : Машина перат, висат сува или собори сува на ниска топлина.WINDPROOF - Ова softshell вест е лесен и windproof.Мекото руно поставата нуди совршен износ на топлина и удобност за вашиот јадро.Таа е идеална работи вест за жените за време на лути или ладното време во пролет, есен и зима.Водоотпорен s ветер guard под патент да се направи брадата удобно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа