.

.

Амазон Мажите Најважен е Лесен водоотпорен Packable Puffer Вест

Амазон Мажите Најважен е Лесен водоотпорен Packable Puffer Вест

DEN 528.00
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 100% Најлон; Надеж : 100% Најлон; Пополни : 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Ладно времето стил е лесно со оваа разноврсна водоотпорен лесни puffer вест кој во целост-zip пред и стенд-ап јака; пакети уредно во вклучени носи торба со drawstring затворање.Облека целото семејство со удобно, квалитет на облека од Семејството.Зима направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Моделот е 6'1" и носи големина Медиум.Еден бренд - Ладно времето стил е лесно со оваа разноврсна водоотпорен лесни puffer вест кој во целост-zip пред и стенд-ап јака Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа