.

.

Малку Магаре Енди Мажите е Реверзибилна Руно Вест Лесни Топла Јакна без Ракави со Аспиратор за Пешачење Одење Патување

Малку Магаре Енди Мажите е Реверзибилна Руно Вест Лесни Топла Јакна без Ракави со Аспиратор за Пешачење Одење Патување

DEN 1295.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.ТОПЛО & ДИШЕ : Оваа мажите руно вест е направена на лесни и меки поларните руно ткаенина, да ги задржи вашите основни топло и удобно.Ткаенината е високо дише, ултра-меки и фитили далеку пот, имајќи сува од било која спортска активност.РЕВЕРЗИБИЛНА ВЕСТ : Оваа мажите е лесен јакна без ракави нуди вториот начин да се носат за два изгледа во едно.Надворешниот слој е катјонската предиво техника, и на внатрешниот слој е едноставен боја.Слободни да изберете она што ви се допаѓа.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Со маскирани и комплетна поштенски затворање, вашиот јадро ќе остане топол, додека ослободувањето до оружје за активна употреба.Овој спорт вест има 2 големи zippered страна џебови, 2 внатрешните џебови и ентериер drawcord прилагодливи полите.ПОВОД : Оваа мажите е реверзибилна руно вест е лесен, топло, дише и удобен.Тоа е совршено надворешниот или средниот слој за секоја пролет, есен или зима активност, како пешачење, трчање, пешачење, велосипедизам, кампување, качување, голф, џогирање, риболов и патување итн.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Малку Магаре Оваа внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен вест ќе уживате за сезони за да се дојде.На Мажите Вест е без ракави изолација парче што нуди година флексибилност на патеката или околу градот.На лесни руно ткаенина е многу топло и испорачува сигурен топлина да јадрото.Тоа е пријатна вест што никогаш не се чувствува гломазна, идеален за ладно време екскурзија кога слободата на движење е од клучно значење.Голема 3-Сезона Вест.Носи како средниот слој на студени денови, или самостоен надвор слој во блага на ладно време, што служи како одличен разноврсна 3-сезона вест.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа