.

.

Амазон Essentials Жените е Лесен водоотпорен Packable Надолу Вест

Амазон Essentials Жените е Лесен водоотпорен Packable Надолу Вест

DEN 618.48
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Contoured шевовите донесе опремени форма на овој водоотпорен лесни quilted вест.Со zip џебови, стенд-ап јака и elasticized ракави.Пакети уредно во вклучени носи торба со drawstring затворање.Облека целото семејство со удобно, квалитет на облека од Семејството.Зима направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Оваа full-zip вест карактеристики на quilted водоотпорен школка со надолу се пополни, стенд-ап јака, и elasticized armholes за-мора да има топлина Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа