.

.

Outsunny 2-Лице Отворено Едрилица Клупата со Центар Маса, Ратан Лулка Стол Замав Двојка со Дише Мрежа за Двор Градина Тремот

Outsunny 2-Лице Отворено Едрилица Клупата со Центар Маса, Ратан Лулка Стол Замав Двојка со Дише Мрежа за Двор Градина

DEN 1953.60
Достапност
Залиха

ДВОЕН-СЕДИШТЕ ЕДРИЛИЦА : силна плови оружје се обезбеди сигурно и непречено плови, сосема погодна за вас и за вашето семејство или пријатели да го поминуваат слободното време на отворено.БЛИСКИОТ КАФЕ МАСА : средината кафе маса е погодно да се задржи вашата списанија, весници, пијалаци, грицки и повеќе во рака.И калено стакло tabletop е обезбеден и лесен за чистење.ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : прав обложен метал рамка и texteline ткаенина е времето отпорни и погоден за употреба на отворено.ИДЕАЛЕН ЗА РАЗЛИЧНИ МЕСТА : на Нашата времето-отпорни lovechair е совршен за вашата градина, тремот, или двор област.Секаде каде што е поставено и се става, се овозможува супериорна удобност и атмосфера.Целокупната Димензии : 32"D x 58.25"W x 39.25"H. Еден Седиште Тежина Капацитет : 360lbs.Боја : Сива, Кафена, Црна.Материјал : Челик, Мрежа Текстилни Ткаенини, Калено Стакло.Еден Стол Max.Вчитај : 350 кг.Целокупната Димензии : 58" L x 39" W x 27" H. Седиште Димензии : 21" W x 20.75" D x 14" Х Табела Димензии : 24" L x 11.25" W x 1.25" Дебела.Назад Ширина : 21".Назад Висина : 24.5".Нето Тежина : 39 кг. 2 лице едрилица места со зголемен маса во center U.nique мешавина на вентилација мрежа textilene fabric A.rmrests и висок назад нудат екстра утеха и поддршка S. turdy челична рамка седи на две лица во 350 кг по стол за 700 кг на вкупната тежина I. договор за надворешна употреба со својата времето е отпорен материјал и лесен дизајн С. imple собранието е потребно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа