.

.

BrightonHomeFurniture Брајтон Мебел Дома Дете Рокер во Памучна Розева, Бела

BrightonHomeFurniture Брајтон Мебел Дома Дете Рокер во Памучна Розева, Бела

DEN 3887.76
Достапност
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Наменет за деца на возраст од 1 - 3. Материјал : Бор, Јавор, Памук, Синтетички пополни, Производ Димензии : 15.5 D x 22"W x 23.5 H. Тапациран во дете издржливи, со висок квалитет памук.Нашето специјално направена за тапациран рокер големина со одгледување на деца е во умот е сигурно да се погоди со деца и родители слично.Тапациран со висок квалитет, богата пурпурна микрофибер материјал што лесно се чисти и изгледа одлично во секоја соба од куќата.Наменет за деца на возраст од 1 - 3 Материјал : Бор, Јавор, Памук, Синтетички пополни, Производ Димензии : 15.5 D x 22"W x 23.5 HUpholstered во дете издржливи, со висок квалитет cotton Made во САД, Производ Тежина : 14.5 lbs.Стол Тип : Лулка Chairs Material : Cotton Style : Contemporary Assembly : Собранието Required Finish : Сива Заврши, Црна Заврши, Розова Заврши, Бела Завршница, Сина Заврши, Браун Finish Color : Бела, Сина, Црвена, Црна, Сива, Зелена, Розова, Браун.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа