.

.

Giantex регулируема Облегалка Стол, Прирачник Лулка Столици со Повлечете Копчето, 360° Вртливата Едрилица, Faux Кожа дневната Соба на Еден Мрзелив Троседот, Поместена Сед

Giantex регулируема Облегалка Стол, Прирачник Лулка Столици со Повлечете Копчето, 360° Вртливата Едрилица, Faux

DEN 616.80
Достапност
Залиха

〖Прилагодливи регулируема Облегалка Стол〗 : Нашиот единствен едрилица троседот стол со backrest прилагодување на агол тока ви овозможува да го користите според различни потреби.Можете слободно да ја прилагодите backrest е агол да седнете или легнете да има одмор.Покрај тоа, тоа ви обезбедува со прилагодливи подложка за нозе за ублажување на вашите нозе мускулите. 〖360° Вртливата Едрилица〗 : На регулируема облегалка рокер со тркалезна метална база е во можност да ротира 360 степени за корисниците да ги изберат своите погодна позиција.И по прецизна пресметка на лулка radian, тоа може да се обезбеди лична безбедност и да се постигне крајната релаксација. 〖Премиум & Удобно Материјали〗 : Различни од другите столици, нашите вртливата рокер стол исполнет со висока густина сунѓерот обезбедува супер утеха и голема трајност.Поместена назад и седиште ви нудат удобно седење и лежи искуство.Покриени од страна на СТП кожа, тоа е водоотпорен и не штети на вашето здравје. 〖Здрав Дрво &Метална Рамка〗 : Ние внимателно користиме високо квалитетни гума, дрво и метал како рамката за совршено поддршка на корисници, која може да се одржи до 330lbs.Вие не треба да се грижите за вашата безбедност кога седи или лежи на него.Покрај тоа, метална база прави стабилен и здрав за долгорочна употреба. 〖Брз Собранието и Лесно Чистење〗 : Со помош на нашите лесна-за-разбере настава, може да се соберат во неколку чекори брзо и без напор.Дополнително, водоотпорен површината поедноставува процес на чистење.Она што вие треба да направите е да ги избришете ја со мека и чиста крпа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа