.

.

Шоумен Црна Големи 600 Denier Ripstop Водоотпорен Поли Прилагодливи Куче Ќебе

Шоумен Црна Големи 600 Denier Ripstop Водоотпорен Поли Прилагодливи Куче Ќебе

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Ripstop Водоотпорен Поли. 70 Denier Дише Поставата & 200 грам Поли Пополни Изолација.Прилагодливи Стомак Заврши со Брз Стисок на Затворачи.Рамо Gussets за Да се Овозможи Слобода на Движење.Големи Се Прилагодува 26"-30". "Шоумен" Водоотпорен Куче ќебе, изградени со 600 denier, ripstop водоотпорен поли, 70 denier дише поставата и 200 грам polyfill изолација.Се одликува со прилагодливи стомак заврши со брз стисок затворачи, рамо gussets за да се овозможи слобода на движење, двојно тока пред и отсечени за опашка.Мерка вашето куче од средината на градите, околу страната на центарот на опашката.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа